БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Кредитний рейтинг «Банку Національний кредит» підтверджено на рівні «uaBBB-»

Роздрукувати

 

14 червня 2013 р. «Українське кредитно-рейтингове агентство» (UCRA) оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПАТ «Банк Національний кредит» на рівні «uaBBB-». Прогноз рейтингу – «стабільний».

Для оновлення кредитного рейтингу було використано фінансову звітність Банку за 2012 рік та І квартал 2013 року, а також внутрішню інформацію, надану Банком у ході рейтингового процесу.

Рівень кредитного рейтингу Банку підтримується прийнятною валютною структурою кредитного портфеля і зобов’язань, диверсифікацією ресурсної бази щодо основних кредиторів, а також поліпшенням ринкової позиції і диверсифікацією джерел доходів, що обумовлено збільшенням обсягів термінального, карткового бізнесу та кількості клієнтів у цілому.

Прогноз рейтингу «стабільний» свідчить про відсутність передумов для зміни рейтингу.


ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» працює на банківському ринку з 1996 року. Починаючи з 2009 року, основним акціонером Банку є Оністрат Андрій Аркадійович (Голова Спостережної ради), якому належать 53,2% акцій. Регіональна мережа Банку представлена 46 відділеннями в 24 областях України та АР Крим. Також Банк представлений мережею власних програмно-технічних комплексів самообслуговування, що працюють під брендом «Банк24 Національний кредит» – понад 3000 шт., розміщених по всій території України. Клієнтська база нараховує близько 34 тис. клієнтів. Станом на кінець I кварталу 2013 року ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» займав 88 місце в загальному ренкінгу банківських установ (175 банків) України за обсягом активів, входячи до IV групи банків згідно з класифікацією НБУ. Чистий прибуток Банку за підсумками минулого року та І кварталу 2013 року склав 12,6 млн. грн. та 0,65 млн. грн. відповідно.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 9 і 5?