Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Кредитування корпоративних клієнтів за Генеральним договором

Роздрукувати

 

«Банк Національний кредит» пропонує скористатися всіма доступними видами кредитування за спрощеною процедурою: шляхом укладення Генерального договору, забезпеченого єдиним об’єктом застави, та подальшим підписанням кредитних договорів до Генерального договору.

Відтепер для отримання фінансування за різними кредитними продуктами юридичним особам не потрібно витрачати час та кошти на повторне збирання повного пакету документів, оформлення договору застави або іпотеки, внесення об’єкту застави до державних реєстрів обтяжень, оплату послуг нотаріуса… Достатньо одного разу підписати з «Банком Національний кредит» Генеральний договір на надання різноманітних кредитних послуг: кредитів, кредитних ліній, овердрафтів та укласти до нього договір застави (іпотеки).

Надалі, у разі чергового виникнення потреби у кредитних коштах, необхідно лише укласти кредитний договір до Генерального договору та додаткову угоду до договору застави в рамках загального кредитного ліміту та надати спрощений пакет документів.

Пропозиція стане в нагоді:
  • компаніям, бізнес яких потребує різноманітних видів фінансування;
  • підприємствам, що володіють крупними об’єктами застави (цілісні майнові комплекси, великі земельні ділянки);
  • клієнтам-суб’єктам господарювання, яким необхідне фінансування на тривалий період (більше 12 місяців).

За більш детальною інформацією звертайтеся за тел.: (044) 500-06-85, (044) 500-06-86 або до найближчого відділення Банку.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 9 і 4?