Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Квитки на шоу Cirque du Soleil для держателів карток «Банку Національний кредит»

Роздрукувати

 

ПАТ «Банк Національний кредит» приєднався до участі в акції «Тріумф фантазій від MasterCard». Протягом періоду з 1 квітня по 31 травня 2013 року всі держателі преміальних карток Банку отримують шанс виграти квитки на нове шоу Cirque du Soleil у Києві.

Квитки на шоу Cirque du Soleil для держателів карток Банку Національний кредитДержателі преміальних карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum «Банку Національний кредит», які протягом вказаного періоду здійснять одну або більше транзакцій з використанням своїх банківських карток, автоматично стають учасниками акції. На початку червня серед всіх учасників буде визначено 150 переможців, кожен з яких отримає по два квитки на незабутнє шоу Alegria всесвітньовідомого Cirque du Soleil (Цирк Дю Солей). Виставу буде презентовано в Києві з 20 по 30 червня 2013 року.

Кожен окремий розрахунок за товар чи послугу з використанням преміальної картки Банку – одна транзакція. В розіграші прийматимуть участь всі транзакції. Саме тому, чим більше транзакцій протягом квітня-травня здійснить клієнт за допомогою карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum, тим більше шансів на перемогу!

Крім того, офіційний партнер акції «Тріумф фантазій від MasterCard» надає регіональним переможцям сертифікати на знижку в розмірі 1000 грн. на придбання авіаквитків до Києва на сайті onetwotrip.ua.

До речі, для держателів всіх карток MasterCard Банку передбачено можливість ексклюзивного вибору найкращих місць на шоу Alegria на офіційному сайті продажу квитків.


Шоу Alegria Cirque du Soleil – це неймовірне поєднання театрального та акробатичного мистецтва. Захоплююче дійство розповідає про мистецтво, сенс життя, кохання та мрії, людську природу та боротьбу за владу. Це вир емоцій, що не залишить Вас байдужим! У виставі задіяна міжнародна трупа з 55 виконавців, акробатів та музикантів із 15 країн.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 6 і 6?