Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

«Національний кредит» увійшов до ТОП-20 банків за обсягами кредитного портфелю МСБ

Роздрукувати

Національний кредит увійшов до ТОП-20 банків за обсягами кредитного портфелю МСБ

У нещодавно опублікованому щорічному банківському огляді, підготовленому Асоціацією SME Banking Club за підсумками 2013 р., ПАТ «Банк Національний кредит» розташувався на п’ятнадцятій позиції за розмірами кредитного портфелю МСБ.

З кредитним портфелем МСБ у понад 1 млрд. грн. станом на 31.12.2013 р. «Банк Національний кредит» поступився лише невеликій групі крупних фінансових установ України. Крім того, Банк є одним із лідерів у сегменті обслуговування підприємств малого та середнього бізнесу й за кількістю клієнтів (більш як 13 тис. клієнтів МСБ).

Важливо відзначити, що у порівнянні з даними на 31.12.2012 р. зафіксовано відчутне зростання результатів «Національного кредиту» за обома вищезгаданими показниками.


Асоціація SME Banking Club (асоціація банківських експертів малого та середнього бізнесу) діє з 2010 року. Асоціація веде свою діяльність з метою розвитку бізнес-сегменту SME Banking в країнах СНД, активізації обміну досвідом, інформацією та знаннями між комерційними банками в першу чергу, і міжнародними фінансовими організаціями, консалтинговими компаніями, з метою підвищення кваліфікації, обізнаності та активності банків у даному бізнес-сегменті.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 4 + 8.