БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Нарахування процентів на залишок коштів на карткових рахунках «Банку Національний кредит» у рамках зарплатних проектів

Роздрукувати

1 грудня ПАТ «Банк Національний кредит» запроваджує нарахування процентів на залишок коштів на карткових рахунках фізичних осіб, відкритих для отримання заробітної плати: до 6% річних.

Зокрема, проценти нараховуються на суму залишків на карткових рахунках фізичних осіб, відкритих у національній валюті по тарифним програмам «Зарплатна», «Зарплатна стандарт», «Зарплатна співробітники», «Бюджетна», «Драйв», «МегаСвобода», «Драйв – Зарплатна» та «МегаСвобода – Зарплатна». Проценти нараховуються щодня та виплачуються останнього робочого дня кожного місяця. Процентна ставка напряму залежить від об’єму залишків і становить 3% річних, якщо їхня сума знаходиться в інтервалі від 500,01 до 1000 грн., або ж 6% річних, якщо на картковому рахунку клієнт залишає понад 1000 грн. Чим більше коштів Ви залишаєте на своїй картці протягом тривалішого терміну, тим відчутнішим буде Ваш прибуток.

Зберігання коштів на картковому рахунку «Банку Національний кредит» є не лише безпечним та зручним, але ще й вигідним! Прибуток приносить і активне використання карток Банку для розрахунків: у рамках бонусу Cash Back на Ваш рахунок гарантовано повертається частина вартості покупок.

Крім того, є можливість заощаджувати ще ефективніше, зберігаючи кошти на картрахунках у рамках наступних тарифних програм:

  • 14% річних – тарифна програма «Соціальна»;
  • 10% річних – тарифна програма «Ощадна»

Гроші на картці «Банку Національний кредит» працюють завжди – це краще ніж готівка!

Назад