Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Нові продукти Банку по гарантійним операціям

Роздрукувати

З 1-го січня ПАТ «Банк Національний кредит» пропонує клієнтам два актуальні продукти – ліміт банківських гарантій, а також банківські гарантії турагентам і туроператорам.

Ліміт банківських гарантій – продукт, який дає можливість підписати з Банком договір про відкриття відновлювальної гарантійної лінії, що дозволяє клієнту дуже швидко отримувати гарантії в рамках ліміту.

Пропозиція актуальна для учасників торгів, так як, по-перше, не потрібно щоразу готувати повний пакет документів для отримання гарантії, а по-друге, немає втрати часу на узгодження операції в Банку, адже ліміт раніше вже затверджений.

Банківські гарантії турагентам і туроператорам. Згідно із Законом України «Про туризм», кожен турагент/туроператор зобов’язаний мати банківську гарантію, яка слугує підтвердженням платоспроможності.

Банківські гарантії учасникам туристичного бізнесу «Національний кредит» готовий надавати під будь-який вид забезпечення: порука директора, власника/ів та інше забезпечення (для турагентів); страхування фінансових ризиків, застава, іпотека, грошове покриття або депозит (для туроператорів).


За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення «Банку Національний кредит».


Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 1 й 3.