Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Нові ставки за вкладами «Банку Національний кредит»

Роздрукувати

Наприкінці квітня Банк підвищив процентні ставки за вкладами у національній валюті як для фізичних осіб, так і для корпоративних клієнтів. Відтепер максимальна ставка для ФО становить 25% річних, для суб’єктів господарської діяльності – 21% річних.

Фізичним особам найбільш привабливі умови пропонуються при відкритті строкових депозитів у гривні на 3 місяці (25%) та 6 місяців (24%). Максимальні ставки для вкладів у іноземній валюті залишилися без змін – 10% у доларах США (1 місяць) та 8,5 у євро (1 рік).

Паралельно з підвищенням ставок за депозитами для ФО на 3 та 6 місяців, з 29-го квітня вступають у дію оновлені умови по вкладу на 1 місяць – процентну ставку знижено до 22%.

Процентні ставки для юридичних осіб підвищено також на короткострокові вклади – 21% (1 місяць) та 17% (3 місяці). Більш вигідні для клієнтів умови пропонуються і при розміщенні коштів у вигляді окремих вкладних траншів на одному акумулюючому вкладному рахунку за продуктом «Депозитна лінія».


Розмістити депозит можна у відділенні «Банку Національний кредит», за допомогою системи дистанційного керування рахунками «БНК Клієнт-Банк» або ж скориставшись можливістю онлайн відкриття вкладу на сайті https://bnk24.com.ua/. Також нагадаємо, що у мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» (понад 4700 ПТКС по всій Україні) реалізовано сервіс попереднього замовлення вкладів Банку.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 4 й 5.