Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Нові відділення «Банку Національний кредит» у Макіївці, Краматорську та Кіровограді

Роздрукувати

На початку жовтня розпочали роботу Макіївське та Краматорське відділення – представництва Банку у значних промислових центрах Донбасу. Після запланованого на 14 жовтня відкриття відділення у Кіровограді, вже восьмого презентованого в 2013 р. банківського представництва, регіональна мережа «Національного кредиту» буде нараховувати 52 відділення у всіх обласних центрах України та багатьох великих містах.

Краматорське відділення Банку Національний кредит

«Банк Національний кредит» вже традиційно відзначається високою якістю обслуговування, швидкістю прийняття рішень та індивідуальним підходом до потреб кожного клієнта. За понад 17 років роботи Банк довів, що якісний сервіс, вигідні тарифи та інновації є головними пріоритетами в діяльності фінансової установи.

На сьогодні «Банк Національний кредит» це розгалужена мережа із понад 50 відділень, більш як 3500 платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит», один із кращих клієнт-банків для всіх найбільш популярних програмних платформ (Windows, Mac OS, Android, Apple iOS, web-версія клієнт-банку). Минулий рік Банк завершив з прибутком у 12,6 млн. грн., збільшив кредитний портфель на 50%, а депозитний – майже на 60%.

Макіївське відділення Банку Національний кредит

Нові відділення зручно розташовані та надаватимуть повний спектр банківських послуг юридичним та фізичним особам. Зокрема, у Макіївському, Краматорському та Кіровоградському відділеннях можна розмістити кошти на надійному та високодохідному депозитному вкладі, швидко оформити на вигідних умовах споживчий кредит (від 500 до 30000 грн.), виконати обмін валют 20 найменувань за кращим курсом, оформити зручну платіжну картку з підвищеним ступенем захисту (технологія 3-D Secure), скористатися послугами миттєвих грошових переказів (Western Union, MoneyGram та CONTACT).

Як зазначила директор Департаменту координації діяльності регіональних представництв Рогова Н.Г., презентація нових відділень – черговий послідовний крок на шляху розширення банківської мережі, спрямований на максимальне наближення сучасного банківського сервісу до клієнтів. Незважаючи на тенденцію останніх років – досить стрімке переміщення банківського обслуговування в онлайн простір, – наш Банк не залишається осторонь потреб тих осіб, які з різних причин не мають можливості користуватися перевагами Інтернет-банкінгу. Тому поруч зі стрімким впровадженням новітніх технологій, розвитком дистанційного обслуговування, «Банк Національний кредит» продовжує збільшувати свою присутність у регіонах, що недостатньо охоплені банківськими мережами. Так, вже найближчими днями відвідувачів вперше зустріне відділення у Кіровограді, а до кінця року планується запуск ще кількох представництв «Національного кредиту».


Макіївське відділення: м. Макіївка, вул. Леніна, 59; (0623) 20-20-16

Краматорське відділення: м. Краматорськ, вул. Катеринича, 17; (0626) 43-31-67

Кіровоградське відділення: м. Кіровоград, вул. Пашутінська, 18/40; (0522) 30-51-14

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 6 й 5.