Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Новорічна акція для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: високоприбуткове розміщення вільних коштів на строк до 2 тижнів

Роздрукувати

З 9 грудня клієнти малого та середнього бізнесу можуть розмістити в «Банку Національний кредит» тимчасово вільні кошти на депозитній лінії строком від 3 до 14 днів під 19% річних у національній валюті.

Депозитна лінія від «Національного кредиту» поєднує у собі переваги строкового депозиту та ощадного рахунку. В рамках даного продукту клієнтам надається можливість одержати постійне джерело додаткового доходу шляхом розміщення коштів невеликими траншами, тим самим мінімізувавши ризики.

Мінімальний розмір траншу становить 1000 грн. Підписавши договір депозитної лінії та розмістивши перший транш на рахунку, клієнт надалі може розміщувати необмежену кількість траншів без необхідності відкриття і реєстрації у державній податковій адміністрації нових рахунків. Укладати нові договори у даному випадку також не потрібно. По кожному траншу відсотки нараховуються та виплачуються окремо; можлива їхня капіталізація.

За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення «Національного кредиту», за телефонами (044) 500-06-85 та (044) 500-06-86 або ж до Call-центру Банку – 0 800 602 602.


Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 2 і 5?