Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Одеське відділення «Банку Національний кредит» змінило адресу

Роздрукувати

 

Повідомляємо, що відтепер відділення ПАТ «Банк Національний кредит» у м. Одеса знаходиться за адресою вул. Мала Арнаутська, 89/91.

Одеське відділення Банку Національний кредит

Здійснений у січні переїзд викликаний прагненням Банку запропонувати більш якісне обслуговування. Адже нове, більш просторе, приміщення відділення значно комфортніше для клієнтів та відзначається зручнішим розміщенням.

Крім того, оновлене Одеське відділення обладнане зоною самообслуговування, що функціонує в режимі 24/7 та дозволяє клієнтам у зручний час користуватися послугами банкомату, здійснювати оплату широкого ряду сервісів у платіжному терміналі «Банк24 Національний кредит» або ж телефонувати до Call-центру ПАТ «Банк Національний кредит» для уточнення необхідної інформації. Також у відділенні створені всі умови для ексклюзивного обслуговування VIP-клієнтів на найвищому рівні.

Розташування у жвавій історичній частині міста, а також ряд додаткових зручностей, створених задля підвищення комфорту клієнтів, дозволяють з гордістю стверджувати: «Банк Національний кредит» став значно ближчим до одеситів.

Завітайте до оновленого Одеського відділення та переконайтеся в цьому особисто:
  • вул. Мала Арнаутська, 89/91; тел.: (048) 734-41-12, (048) 734-41-13.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 3 + 6.