БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Отримання SMS при розрахунках картками «Банку Національний кредит» стає безкоштовним

Роздрукувати

З 25 січня 2013 року всі власники карток «Банку Національний кредит», які підключені до сервісу «SMS банкінг», будуть отримувати SMS про розрахунки в торгівельних точках та Інтернеті безкоштовно.

Управління платіжних карток «Банку Національний кредит» повідомило ще одну приємну новину для всіх власників карток Банку. Вже з 25 січня 2013 року текстові повідомлення SMS з підтвердженням здійснення розрахунків у торгівельних точках та мережі Інтернет вже не будуть тарифікуватись Банком. Таким чином, використовувати картку саме як платіжний інструмент стане ще вигідніше.

«Ми намагаємось дати нашим клієнтам максимально зручний та прозорий сервіс. Підключення та відключення від системи SMS-банкінг завжди було безкоштовним. А відтепер цей сервіс для наших клієнтів став ще й доступнішим, адже отримання повідомлень при «прямих» розрахунках карткою стає безкоштовним», – каже Сергій Чернов, начальник Управління платіжних карток «Банку Національний кредит».

За його словами безкоштовними стають тільки повідомлення про розрахунки карткою в торгівельних точках або мережі Інтернет. SMS про зняття готівки в банкоматах залишаються платними і коштують 39 копійок.

Слід додати, що за останній рік картки «Банку Національний кредит» набули багато додаткових переваг. Так, власники карток Банку отримують підвищені відсотки по залишкам на їх картковому рахунку, щомісяця в рамках програми CashBack Банк повертає від 0,1% до 0,5% від загального об’єму прямих розрахунків карткою. Також нещодавно картки «Банку Національний кредит» почали підтримувати систему безпеки SecureCode, яка робить платежі карткою в мережі Інтернет безпечними. Усі власники карток Банку мають можливість безкоштовно підключатися та користуватися системою «БНК Клієнт-Банк».

Назад