БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Пакет «Комплексне рішення» – економія при активному використанні основних банківських послуг

Роздрукувати

З 29 грудня на ринок банківських послуг виходить новий продукт від ПАТ «Банк Національний кредит» – пакет комплексного обслуговування фізичних осіб «Комплексне рішення». Пакет дозволяє отримати за більш лояльними тарифами усі найбільш затребувані банківські послуги: платіжну картку, поточний та ощадний рахунки, можливість поповнення/зняття готівки, проведення платежів з використанням системи «БНК Клієнт-Банк» та ряд інших послуг.

Продукт розрахований на активних користувачів найбільш популярних банківських послуг та сервісів – зняття готівки та поповнення рахунків, користування платіжною карткою як засобом платежу, переказів коштів на рахунки, керування коштами та операціями дистанційно за допомогою системи «БНК Клієнт-Банк» та інших. Пакет «Комплексне рішення» дозволяє отримати всі переваги комплексного обслуговування, сплативши при цьому менше, ніж коштує оформлення платіжної картки окремо.

Обирайте своє «Комплексне рішення»:

  • «Економ» на базі платіжних карток Maestro – для заощадливих: використання картки для зняття готівки та оплати покупок в торгівельних мережах України та за кордоном.
  • «Стандарт» – для тих, хто завжди обирає оптимальні рішення: більш захищена картка MC Standard (також пропонується з чіпом), використання якої гарантує успішне здійснення оплати за кордоном та у мережі Інтернет, а також додаткова ексклюзивна послуга – Ваше фото на платіжній картці.
  • «Еліт» – для тих, кому насамперед важливий престиж: картка преміум-класу MC Gold, яка окрім усіх переваг міжнародної платіжної картки дозволяє отримувати додаткові бонуси для власника картки класу «еліт».
  • «Вояж» – особлива пропозиція для спеціалістів, що працюють за кордоном або моряків у закордонному рейсі: окрім основних переваг «Комплексного рішення», пропонується оформлення платіжних карток за спеціальними тарифами та замовлення додаткової картки для членів сім’ї у 5 разів дешевше!

Вартість оформлення «Комплексного рішення» – від 19 грн. за весь набір послуг. Щомісячна плата за використання пакету відсутня.

За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення Банку.

Назад