Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Пакет послуг «Platinum Light»: доступний комфорт

Роздрукувати

«Банк Національний кредит» представив широкий пакет послуг преміум-класу «Platinum Light» на привабливих умовах. Новий продукт пропонується клієнтам з особистим портфелем вкладів у Банку обсягом від 20 тис. доларів США (в еквіваленті).

Пакет послуг «Platinum Light»: доступний комфорт, Банк Національний кредит

У пакет «Platinum Light», вартість якого становить 2200 грн. на рік без щомісячної абонплати, входять ряд банківських послуг і продуктів, покликаних забезпечити максимальний комфорт. Зокрема, клієнту видається статусна картка класу Platinum Selective, а також додаткові платіжні картки (Gold та Standard), захищені технологією 3D Secure.

Також до послуг користувача пакету надаються: персональний менеджер 24/7, консьєрж-сервіс інформаційного рівня, картка Priority Pass (пріоритетний доступ до VIP-залів понад 600 аеропортів по всьому світу), страховка для виїзду за кордон.

При бажанні власника пакету «Platinum Light» на його картковий рахунок відкривається кредит у формі овердрафту з лімітом у розмірі до 90% від суми депозиту у гривні та до 80% – від суми вкладу в іноземній валюті. Передбачений грейс-період тривалістю до 30 днів зі ставкою 0,001%.


За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення ПАТ «Банк Національний кредит» (54 відділення у всіх областях України), за телефонами (044) 500-06-85 та (044) 500-06-86 або в Call-центр Банку – 0 800 602 602.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 7 і 1?