Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

ПАТ «Банк Національний кредит» одержав статус банка-партнера Німецько-Українського фонду

Роздрукувати

Банк Національний кредит одержав статус банка-партнера Німецько-Українського фондуНаприкінці жовтня Наглядова Рада Німецько-Українського фонду затвердила «Банк Національний кредит» у статусі банка-партнера. Наступний крок – укладення угоди про партнерство, згідно з яким Банк отримає право брати участь у всіх діючих і перспективних програмах і проектах НУФ.

Німецько-Український фонд (НУФ) – некомерційна державна кредитна організація, яка надає позики малому та середньому бізнесу через посередництво відібраних українських банків-партнерів. ПАТ «Банк Національний кредит» увійшов у групу із менш як 10 українських банків, що відповідають вимогам до фінансових установ у рамках програм та проектів НУФ. Рішення про затвердження банку в якості банка-партнера приймається Наглядовою Радою НУФ на підставі висновків, підготовлених Групою управління проектами міжнародних кредитних ліній при НБУ (ГУП НБУ) за результатами аналізу фінансової установи.

У рамках майбутньої співпраці планується участь Банку в наступних проектах Фонду:
  • мікрокредитування;
  • рефінансування заходів підтримки системи кредитування у сільській місцевості (надання пільгових кредитів підприємствам, розташованим у сільській місцевості);
  • кредитування ММСП (мікро-, малих та середніх підприємств) за пріоритетними галузевими напрямками: сільське господарство (в тому числі, рибництво та садівництво), харчова промисловість, малі готелі, зелений туризм, ресторани та заклади громадського харчування, легка промисловість, проекти, пов’язані з енергоефективністю та енергозбереженням, підвищення продуктивності праці та створення робочих місць у слабкорозвинених/депресивних регіонах.

«Співпраця з НУФ надасть можливість Банку запропонувати своїм клієнтам більш сприятливі умови кредитування, порівняно з умовами, що склалися на сьогодні на ринку України. Мова йде, перш за все, про вартість кредитів. Для того, щоб отримати відносно дешеве кредитування, клієнтам необхідно відповідати умовам та критеріям цільових програм НУФ» – зазначила Заступник Голови Правління ПАО «Банк Національний кредит» Гейко Т.Ю.


Довідка

Засновниками Німецько-Українського фонду, який працює з 1999 р., є:
  • Німецький державний банк KfW («Kreditanstalt für Wiederaufbau» – «Кредитна установа з відновлення»);
  • Національний банк України;
  • Уряд України в особі Міністерства фінансів.

Діяльність НУФ згідно з Положенням ведеться за принципом фінансової установи «другого рівня», згідно з яким фінансово-кредитна підтримка малих і середніх підприємств здійснюється не безпосередньо, а через банки-партнери, які відповідають умовам і критеріям НУФ. Головною метою діяльності Фонду є посилення конкурентоспроможності приватних малих і середніх підприємств України шляхом надання їм через українські банки-партнери кредитів, ставка за якими нижча ринкової.


Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 2 і 2?