БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

ПАТ «Банк Національний кредит» присвоєно кредитний рейтинг на рівні «uaBBB-»

Роздрукувати

 

4 січня 2013 року «Українське кредитно-рейтингове агентство» (UCRA) оголосило про присвоєння довгострокового кредитного рейтингу «uaBBB-» ПАТ «Банк Національний кредит». Прогноз рейтингу – «стабільний». 

Для присвоєння кредитного рейтингу використовувалася фінансова звітність Банку за 2009-2011 рр. та 9 місяців 2012 року, а також внутрішня інформація, надана Банком у ході рейтингового процесу.

ПАТ «Банк Національний кредит» працює на банківському ринку з 1996 року. Починаючи з 2009 року, основним акціонером Банку є Оністрат Андрій Аркадійович (Голова Спостережної ради). Регіональна мережа Банку представлена ​​44 відділеннями в 23 областях України та АР Крим. Клієнтська база налічує більш як 30 тис. клієнтів. Станом на кінець III кварталу 2012 року Банк займав 93 місце серед 175 банків України за обсягом активів, входячи до IV групи банків згідно з класифікацією НБУ. Прибуток Банку за підсумками 9 місяців 2012 року склала майже 8 млн. грн.

Рівень кредитного рейтингу Банку підтримується поліпшенням показників ефективності діяльності, прийнятною валютною структурою кредитного портфеля та ресурсної бази, а також диверсифікацією ресурсної бази. Агентство також відзначає поліпшення ринкової позиції та диверсифікації джерел доходів, що обумовлено збільшенням обсягів термінального та карткового бізнесу, а також кількості клієнтів у цілому.

Прогноз рейтингу «стабільний» свідчить про відсутність передумов для зміни рейтингу.

Назад