Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Підключення SMS-інформування по поточним та депозитним рахункам через клієнт-банк

Роздрукувати

Для фізичних та юридичних осіб, що мають відкриті в «Банку Національний кредит» поточні та депозитні рахунки, стала доступною можливість замовлення SMS-інформування про зарахування або списання коштів без необхідності відвідування банківського відділення. Відтепер це можна зробити дистанційно – з використанням клієнт-банку.

Як і раніше замовити послугу можна у найближчому відділенні Банку шляхом подання заяви на налаштування сервісу. Або ж – самостійно підключити SMS-інформування з використанням системи «БНК Клієнт-Банк». У такому випадку заява не потрібна. Крім того, за бажанням для різних рахунків можна налаштувати отримання повідомлень на окремі телефонні номери.

Вартість одного SMS-повідомлення становить 0,25 грн. Комісія за користування послугою сплачується щомісячно у загальній сумі за всі надіслані повідомлення на кожний підключений номер мобільного телефону та за кожним підключеним рахунком шляхом списання коштів із вказаного поточного рахунку.

Що стосується карткових рахунків, то як і раніше SMS-інформування клієнтів про рух коштів здійснюється в рамках сервісу M-Banking.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 9 і 5?