БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Підсумки конкурсу із залучення коштів для проекту «Діти проти раку» через каси Банку

Роздрукувати

 

20 вересня відбулося підведення підсумків конкурсу серед касирів ПАТ «Банк Національний кредит» по залученню коштів на користь благодійного проекту «Діти проти раку». Переможцем стала касир Івано-Франківського відділення Шевага Ольга Василівна, якій протягом конкурсного місяця вдалося прийняти через касу найбільшу суму внесків. В нагороду за старанність вона отримала від МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» заохочувальний приз – смартфон.

Своїми враженнями про благодійний проект та участь у конкурсі поділилась переможець, Шевага О.В.: «На власному досвіді знаю про існування людської байдужості. Коли опинилася у подібній ситуації і виникла потреба у сторонній фінансовій підтримці для порятунку рідної людини, дочекатися її не вдалося – були одні обіцянки... З того часу я завжди намагаюся допомагати іншим і щиро вдячна людям, які своїми внесками можуть врятувати бодай одне життя. Приємно, що і мені довелося стати частиною благодійного проекту, сумлінною працею зробити свій вклад у збір коштів. Своїм колегам я раджу завжди бути ввічливими, не зважаючи на різні ситуації, що інколи трапляються в нашій роботі. Адже саме від касирів у значній мірі залежить настрій клієнта, його комфорт при здійсненні оплати і як наслідок – готовність здійснити благодійний внесок».

Нагадаємо, що наприкінці липня у відділеннях «Банку Національний кредит» по всій території України за ініціативи Міжнародного Благодійного Фонду «Центр соціальних проектів майбутнього» з’явилася можливість зробити благодійний внесок на рахунок проекту «Діти проти раку». Будь-який відвідувач, гість або клієнт Банку, здійснюючи операцію в касі, одержав можливість ознайомитися з матеріалами проекту та перерахувати кошти на допомогу хворим дітям. Всі кошти накопичуються на спеціальному рахунку і витрачаються на придбання медикаментів та оплату лікування для дітей, які страждають на рак.

МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» висловлює свою подяку всім працівникам відділень, які прийняли активну участь при реалізації пілотного проекту за соціальною програмою «Діти проти раку».

Назад