БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Підтримка спорту «Банком Національний кредит» стає традиційною

Роздрукувати

 

18 жовтня у м. Харкові за сприяння «Банку Національний кредит» пройшли змагання з легкої атлетики серед школярів «Надія Слобожанщини 2012».

Національний кредит, Надія Слобожанщини 2012

Цього року в бігу на різні дистанції, естафеті, метанні спису та інших легкоатлетичних дисциплінах прийняли участь близько 170 атлетів зі всієї області – рекордна кількість юних спортсменів. Як підтвердив Дмитро Гармаш, начальник Харківського відділення «Банку Національний кредит», шкільні легкоатлетичні змагання пройшли на високому рівні та стали, за відгуками учасників, організаторів та суддів, найкращими за весь час проведення у місті аналогічних заходів. Переможці та призери отримали заслужені медалі, цінні подарунки та перспективу навчання у Харківському державному вищому училищі фізичної культури №1, а найуспішніші команди було нагороджено кубками.

Національний кредит, Надія Слобожанщини 2012 (нагородження)

Протягом 2012 р. Банк виступив у ролі організатора легкоатлетичних змагань вже втретє – у травні подібне свято спорту відбулося в Донецьку, а у вересні – в Первомайському. Всі згадані заходи об’єднує основна їхня ідея – підтримка здорового способу життя та популяризація спорту, зокрема легкої атлетики, серед молоді. До кінця року планується проведення аналогічних змагань у Сімферополі.

Назад