Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Підвищено процентні ставки по продукту «Депозитна лінія» для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Роздрукувати

З 27-го лютого ПАТ «Банк Національний кредит» пропонує юридичним особам та фізичним особам-підприємцям оновлені умови відкриття «Депозитної лінії». Відтепер розмістити тимчасово вільні кошти для отримання максимального доходу можна на заздалегідь обраний клієнтом термін (від 3 до 730 днів) з процентними ставками до 16,5% річних для траншів у гривні, до 6,5% у доларах США та до 5% в євро.

Нагадаємо, що в рамках «Депозитної лінії» допускається довільний розмір кожного траншу – від 1000 грн. або 100 дол./євро. Крім того, користувачі послуги можуть розмістити необмежену кількість траншів і визначити дати їхнього закінчення згідно зі своїм графіком обов’язкових платежів. Гроші розміщуються в рамках одного договору та одного депозитного рахунку окремими траншами на необхідні клієнту терміни під різні процентні ставки: не вимагається оформлення окремих депозитних рахунків та інформування Державної податкової служби України про відкриття нових траншів. У разі необхідності допускається дострокове зняття окремого траншу; перший транш розміщується на весь термін дії договору.

Таким чином, до переваг послуги «Депозитна лінія» можна віднести гнучкість строків і розмірів траншів, а також спрощену процедуру розміщення нових траншів.


За більш детальною інформацією звертайтесь до найближчого відділення ПАТ «Банк Національний кредит» (54 відділення у всіх областях України), за телефонами (044) 500-06-85 та (044) 500-06-86 або в Call-центр Банку – 0 800 602 602.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 7 й 5.