Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Платіжні термінали «Банк24 Національний кредит», які рятують життя!

Роздрукувати

 

Кнопка програми по боротьбі з дитячою онкологією «Діти проти Раку», розташована на головній сторінці всіх терміналів «Банк24 Національний кредит», допомагає інформувати громадськість про можливість приєднатися до програми, використовуючи платіжний термінал. Багато з тих, хто отримали допомогу від МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього», також дізналися про цю можливість, поповнюючи рахунок мобільного телефону.

Дроздов Андрій, Платіжні термінали Банк24 Національний кредит, які рятують життя!Дроздов Андрій – батько Лізи Дроздової, яка проходила лікування від онкологічного захворювання (ГЛЛ: гострий лімфобластний лейкоз) в «ОХМАТДИТ»:

«Ми дізналися про програму з платіжного терміналу «Банк24 Національний кредит» і звернулися за допомогою до Фонду. Не очікували такої швидкої відповіді, але буквально у той самий день після нашого дзвінка отримали повний перелік необхідних документів. Після того, як всі документи були оформлені, Фонд надав необхідні медикаменти для лікування нашої доньки – Лізи. Зараз, з плином 5 місяців як Ліза виписана, ми дуже вдячні Фонду за їх оперативну реакцію та надану спільно з «Банком Національний кредит» допомогу».

Крім програм допомоги дітям з різними захворюваннями, у платіжних терміналах «Банк24 Національний кредит» також реалізовані програми підтримки інтернатних та медичних установ.

Лопот О.А., Платіжні термінали Банк24 Національний кредит, які рятують життя!Лопот О.А., Головний лікар Білоцерківської центральної районної лікарні:

«Я дізнався про програму «Сучасна медицина», поповнюючи рахунок мобільного телефону в терміналі. Записав контакти Фонду, зв'язався з офісом у Києві і розповів про проблеми, що існують у нашій лікарні, а також, про необхідність нового діагностичного та лабораторного обладнання. Ми довго погоджували список медичної техніки, яка у результаті не тільки підійшла під всі наші вимоги, але і виявилась оптимальною у використанні. Через кілька місяців ми отримали 2 апарати УЗД (грудень 2012 року – ред.), а у вересні 2013 року – гематологічний аналізатор крові. Тепер ми можемо проводити повноцінну первинну діагностику в 10 разів швидше. Значимість вирішення даних питань – це повноцінні медичні послуги для 50 000 жителів Білоцерківського району».

Станом на листопад 2013 року більш як 2250 дітей отримали різного роду допомогу від МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» за підтримки Банку.

ПАТ «Банк Національний кредит», як соціально-відповідальна компанія, підтримує програму Фонду «Діти проти Раку» по всій території України.

Клименко І.В., Платіжні термінали Банк24 Національний кредит, які рятують життя!Клименко І.В., Голова Правління «Банку Національний кредит»:

«Корпоративна соціальна відповідальність для нас – це не просто розділ корпоративної культури, це філософія Банку! Надаючи можливість прийому внесків у рахунок програми «Діти проти Раку», ми реалізуємо можливість участі кожного користувача терміналу або клієнта банківського відділення по всій території України. Системне партнерство є запорукою успішної та ефективної роботи».

 


Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 1 + 8.