Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Подорож Україною у винагороду за користування карткою «Банку Національний кредит»

Роздрукувати

 

ПАТ «Банк Національний кредит» приєднався до спільної програми «Відкриваймо Україну разом із MasterCard!»: активні держателі карток Банку отримали можливість виграти одну з 12 захоплюючих подорожей на двох кожного місяця.

Відкриваймо Україну разом із MasterCard! - Банк Національний кредит

Учасниками щомісячного розіграшу автоматично стають всі клієнти Банку, які у період з 01 серпня по 31 жовтня розрахуються карткою «Національного кредиту» за будь-які покупки на суму від 50 грн. і більше одним чеком у торгово-сервісних закладах. Також участь в осінньому етапі акції беруть транзакції зі зняття готівки на суму не більше 200 грн. включно.

Чим більше транзакцій з використанням карток MasterCard або Maestro від «Банку Національний кредит», тим вищі шанси на перемогу.

Протягом року клієнти «Банку Національний кредит» вже двічі ставали переможцями попередніх етапів акції «Відкриваймо Україну разом із MasterCard!» та одержували незабутні подорожі рідним краєм у винагороду за користування картками Банку.

У рамках осіннього етапу акції розігруються наступні подорожі:
  • Вересень:       Парки Чернігівщини, частина 2.
  • Жовтень:       Канів – серце Шевченківської України.
  • Листопад:      Загадковий Ніжин.

Переможці подорожують Україною в комфортабельному автобусі у супроводі професійного гіда. Кожен переможець забезпечується повним супроводом від моменту прибуття до Києва до завершення подорожі та від’їзду додому (харчування, екскурсії, квитки і т.п.).

Справжнє диво поруч…


Детальні умови акції – на сайті www.mastercard.ua.
Акція діє на всій території України з 01 серпня 2013 року по 31 жовтня 2013 року включно тільки для повнолітніх.

 

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 4 + 5.