БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Послуга «Депозитна лінія» для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: розміщення будь-якої суми вільних коштів на довільний строк

Роздрукувати

З 4 грудня ПАТ «Банк Національний кредит» пропонує юридичним особам та фізичним особам-підприємцям новий продукт, що дозволяє розміщувати будь-яку суму тимчасово вільних коштів на заздалегідь обраний клієнтом строк з метою отримання максимального доходу – послугу «Депозитна лінія».

У рамках «Депозитної лінії» допускаються як довільний розмір кожного траншу (від 1000 грн. або 100 дол./євро), так і  будь-який термін його розміщення (у межах від 3 до 730 днів). Крім того, користувачі послуги мають можливість розмістити необмежену кількість траншів та визначити дати їх закінчення згідно зі своїм графіком обов’язкових платежів. Гроші розміщуються в рамках одного договору та одного вкладного рахунку окремими траншами на необхідні клієнту строки під різні відсоткові ставки: не вимагається оформлення окремих депозитних рахунків та інформування Державної податкової служби України про відкриття нових траншів. У разі необхідності допускається дострокове зняття окремого траншу; перший транш розміщується на весь строк дії договору.

Таким чином, до переваг послуги «Депозитна лінія» можна віднести гнучкість строків та розмірів траншів, а також спрощену процедуру розміщення нових траншів – необхідна мінімальна кількість документів при максимальній економії часу.

Відсоткові ставки по траншам продукту «Депозитна лінія» залежать від строку розміщення коштів та становлять до 22% річних для випадку траншів у національній валюті, до 5% – у доларах США та до 3,5% – у євро.

Для відкриття «Депозитної лінії» у ПАТ «Банк Національний кредит» існуючим клієнтам достатньо пройти ідентифікацію, а новим клієнтам – надати пакет документів.

За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення Банку.

Назад