Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Прийом платежів на користь «ВТБ Банку» у терміналах «Банк24 Національний кредит»

Роздрукувати

 

5-го березня у платіжних терміналах «Банк24 Національний кредит» стала доступною можливість погашення кредитів та поповнення рахунків ПАТ «ВТБ БАНК».

Зокрема, користувачі терміналів Банку можуть поповнювати карткові та поточні рахунки, а також виконувати погашення іпотечних, споживчих кредитів та кредитних карток, а також кредитів на купівлю автомобілів.

Внесена через платіжний термінал готівка потрапляє на рахунок у «ВТБ Банку» не пізніше, ніж на третій банківський день. Кошти зараховуються в обсязі, що в окремих випадках може бути зменшений на розмір комісії згідно індивідуальних тарифів клієнта (інформація про відсутність/наявність комісії та її розмір стає доступною відразу ж після введення номеру рахунку). Комісія термінальної мережі відсутня.

Платіжні термінали «Банк24 Національний кредит» стали першими ПТКС в Україні, в яких можна здійснювати оплату згаданих сервісів. Це стало можливим завдяки перемозі в оголошеному «ВТБ Банком» тендері.


Мережа платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» нараховує понад 4300 автоматів самообслуговування по всій Україні.

Нагадаємо, що у розділі «Банківські операції» платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» доступні сервіси зарахування коштів на користь цілого ряду українських банків:

«Руский Стандарт», «Ренесанс Капітал», «ОТП Банк», «Дельта Банк», «Альфа-Банк», «Фідобанк», «Діві банк», «Приватбанк», «Платинум Банк», «УкрСиббанк», «Укрсоцбанк», «Універсал Банк», «ВіЕйБі Банк», «ПроФін Банк», «Перший Інвестиційний Банк», «Ідея Банк», «А-БАНК», «Банк Креді Агріколь», «ЕРДЕ Банк».

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 9 + 9.