Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Програма «Оборона України»: підсумки першого місяця

Роздрукувати

Допомога українській армії, прийом благодійних внесків у терміналах Банк24 Національний кредитУ МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» підбили підсумки першого місяця реалізації програми «Оборона України», в рамках якої проводиться збір коштів для української армії в платіжних терміналах «Банк24 Національний кредит».

Цільова програма підтримки збройних сил України стартувала 21.03.14 р. Кошти, що надходять на рахунок проекту, витрачаються виключно на придбання товарів першої необхідності для військових частин по всій території України (інфографіка зі статистикою програми).

Станом на 30 квітня програма «Оборона України» нараховує 4 офіційних партнерів (серед них – ПАТ «Банк Національний кредит»), 6 військових частин отримали товари першої необхідності, серед яких: засоби радіозв’язку, освітлювальна техніка та прилади, лампи, запчастини, засоби захисту, одяг, спальні комплекти і т.д.

Проект триває. На цьому тижні відправляються необхідні матеріали до військової частини А1126 м. Дніпропетровськ на суму 19 480 грн. (спальні комплекти та комплекти рацій). Всі товари будуть використані високомобільними десантними військами.Нагадуємо, благодійні внески на користь української армії можна внести в будь-якому з 4700 терміналів «Банк24 Національний кредит» по всій Україні. Кнопка «Оборона України» розміщена на головних екранах усіх терміналів. Мінімальна сума внеску – 1 гривня, максимальна – не обмежена. Допускається можливість направлення на благодійний внесок здачі від оплати користувачем основних послуг.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 9 + 6.