БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Проведення регулярних переказів від «Банку Національний кредит»

Роздрукувати

 

Втомилися від щомісячного рутинного виконання одних і тих же платежів – за комунальні послуги, Інтернет, погашення кредитів, перерахування вільних коштів на депозитний вклад?.. Набридло постійно тримати в пам’яті перелік всіх необхідних регулярних оплат? Тоді нова пропозиція від ПАТ «Банк Національний кредит» – регулярні перекази, – саме для Вас!

Завітайте до одного з понад 40 відділень «Банку Національний кредит» по всій Україні та, ознайомившись з вельми привабливими умовами нової послуги, укладіть договір на проведення регулярних переказів коштів з Вашого поточного або карткового рахунку на зазначені Вами рахунки.

Щомісячно, у вказаний день, без жодного втручання клієнта, з його рахунку буде списуватись необхідна сума для проведення бажаних оплат. Як наслідок, протягом дії договору Ви отримуєте максимум зручностей – Банк приймає на себе всі турботи з приводу оплат клієнта. Більше того, регулярні перекази від «Банку Національний кредит» дозволять Вам зменшити навантаження на сімейний бюджет, адже проведення платежів саме таким чином є відчутно дешевшим за оплату в касі.

Якщо Ви бажаєте контролювати перебіг регулярних переказів, достатньо безкоштовно підключити сервіс M-Banking у будь-якому банкоматі Банку або, звернувшись до Управління платіжних карток за телефоном (044) 238-61-44. Про успішне проведення чергової операції Вас буде проінформовано через SMS-повідомлення.

Вам більше не потрібно щомісяця відвідувати банківські відділення та стояти в чергах! Економте свої час та гроші!

Детальніше з умовами пропозиції та тарифами Ви можете ознайомитися на сайті Банку або в найближчому відділенні.

Назад