Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Реєстрація на Kyiv Triathlon Cup 2014 у терміналах «Банк24 Національний кредит»

Роздрукувати

 

У мережі терміналів «Банк24 Національний кредит» (понад 4000 ПТКС по всій Україні) стала доступною можливість оплати стартового внеску для участі в Kyiv Triathlon Cup, який відбудеться в Києві 28 червня.

Kyiv Triathlon Cup 2014, Банк Національний кредитМіжнародний захід пройде за підтримки ПАТ «Банк Національний кредит» у рамках етапу Кубка Європи з триатлону (KYIV ETU TRIATHLON EUROPEAN CUP) і дозволить усім бажаючим провести День Конституції України по-спортивному. Позитивні емоції, гарний настрій і маса яскравих вражень гарантовані!

Для реєстрації необхідно в меню терміналу перейти в розділ «Інше» та обрати пункт з логотипом Kyiv Triathlon Cup. Підтвердженням успішного виконання операції є виданий автоматом самообслуговування чек. Оплата стартового внеску здійснюється без будь-якої комісії.


Ініціатором проведення Kyiv Triathlon Cup став Андрій Оністрат – Голова Спостережної ради ПАТ «Банк Національний кредит», віце-президент Федерації триатлону України, учасник Ironman Frankfurt і 5-ти найбільших марафонів світу, які входять до серії World Marathon Majors.

Дата і місце проведення: 28 червня 2014 р., м. Київ (Поштова площа).

Олімпійська дистанція загальною протяжністю 51,5 км:
  • плавання – 1500 м;
  • велосипедна дистанція – 40 км;
  • бігова дистанція – 10 км.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 1 й 8.