БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Рік партнерства МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та «Банку Національний кредит»

Роздрукувати

«Банк Національний кредит» з 18 квітня 2012 року почав приймати платежі в рахунок соціальних проектів МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього». Рівно рік тому Фонд розмістив увесь портфель активних соціальних проектів в мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит».

Основні етапи партнерства «Банку Національний кредит» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього»:

Рік партнерства МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та «Банку Національний кредит»

Перша співпраця відразу ж дала результати – ефективні програми, спрямовані на допомогу нужденним і турботу про навколишній світ! У липні 2012 року «Банк Національний кредит» впровадив КСВ програму – «Діти проти Раку», згідно з якою у кожному відділенні Банку будь-хто може зробити благодійний внесок на касі. Всі кошти накопичуються на рахунку МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» і витрачаються на придбання медикаментів для дітей, що страждають від онкологічних захворювань. Силами Фонду більше 25-ти дітей отримали адресну допомогу в рамках проекту. Восени 2012 р. у стінах Головного Офісу Банку по вулиці Тургенєвській у Києві Фонд зняв соціальний ролик за участю українських знаменитостей – Валерія Харчишина (фронтмена гурту «Друга Ріка»), Олега Собчука (гурт «СКАЙ»), Олександра Положинського (гурт «Тартак» ). У жовтні 2012 року МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та «Банк Національний кредит» підписали меморандум про партнерство та реалізацію системних соціальних проектів.

«У партнерстві з Фондом ми розвиваємо напрям корпоративної соціальної відповідальності нашого Банку. Будь-який клієнт, що має справу з продуктами та сервісами, які ми надаємо, отримує можливість здійснити моментальний благодійний внесок. Дуже важливо для нас мати системного надійного партнера, і ми пишаємося, що даним партнером є МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього»

Голова Правління ПАТ «Банк Національний Кредит»

 Клименко Ігор

За один рік роботи нам вдалося багато зробити разом, більше 25 дітей отримали екстрену медикаментозну допомогу в рамках проекту «Діти проти Раку». У рамках інших програм Фонду понад 1000 дітей-сиріт отримали товари першої необхідності, 5 лікарень – нове медичне обладнання.

Щотижня Фонд передає ліки для дітей, які страждають від онкологічних захворювань!

«Ми раді мати такого надійного і системного партнера як «Банк Національний кредит». Нам вдалося зробити багато за один рік спільної роботи. І я впевнений, що в партнерстві з банком на нас чекають ще багато цікавих і потрібних проектів. Наше партнерство – це міцний міст між потребами та можливостями!».

Голова Наглядової Ради МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього»

Глузов Євген

На сьогоднішній момент будь-який клієнт «Банку Національний кредит», обслуговуючись у касі, може здійснити благодійний платіж на рахунок проекту «Діти проти Раку» або, користуючись платіжним терміналом «Банк24 Національний кредит», внести кошти на будь-який з проектів Фонду. До кінця 2013 року Фонд спільно з «Банком Національний кредит» планує надати допомогу не менше ніж 40-ка дітям.

28.04.2013 р. МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» візьме участь у 4-му Київському міжнародному марафоні.


Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 2 й 4.