Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Розрахунки карткою за кордоном: як дізнатися курс

Роздрукувати

Вирушаючи в закордонну подорож, корисно знати про існування наступного он-лайн сервісу на офіційному сайті платіжної системи «MasterCard Worldwide»:

  • www.mastercard.com/global/currencyconversion/

За цим посиланням можна дізнатися курс валюти на будь-яку (зазвичай поточну) дату. Внизу сторінки потрібно вибрати дату розрахунку карткою та валюту – долар США.

Розрахунки карткою за кордоном: як дізнатися курс (Банк Національний кредит)Чому долар? – Справа в тому, що для «Банку Національний кредит» розрахунковою валютою з MasterCard є USD, і сума покупки, наприклад, в єгипетських фунтах, буде заблокована на Вашому рахунку в доларах саме за цим курсом (курс MasterCard на день покупки).

Фактично ж через кілька днів (2-5) з рахунку спишеться сума за курсом Банку, який буде актуальним на день списання коштів з рахунку. В результаті, сума списання відрізнятиметься від суми блокування в більшу чи меншу сторону (залежно від курсу).

Будьте уважні!


Також радимо ознайомитися з правилами автоматичної конвертації коштів при розрахунках банківською карткою на конкретному прикладі.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 5 + 6.