Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Розширення регіональної мережі «Банку Національний кредит» триває: відкрито відділення у Білій Церкві

Роздрукувати

Наприкінці серпня розпочало роботу відділення «Банку Національний кредит» у м. Біла Церква (вул. Курсова, 3а). Білоцерківське представництво стало 5-им відділенням Банку, презентованим у 2013 році, та 49-им у банківській сім’ї «Національного кредиту» загалом.

розпочало роботу відділення Банку Національний кредит у м. Біла Церква

Відтепер до послуг жителів Білої Церкви, значного економічного і культурного центру поблизу столиці, відділення БАНКУ ПРИЄМНИХ ЕМОЦІЙ, характерними рисами якого є висока якість обслуговування, швидке прийняття рішень та індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта.

Як повідомила директор Департаменту координації діяльності регіональних представництв Рогова Н.Г., із початком роботи Білоцерківського відділення розширення регіональної мережі Банку в поточному році не завершиться. До кінця року планується відкриття представництв у Севастополі, Кіровограді, Краматорську, Макіївці…

Нове відділення «Банку Національний кредит» вже традиційно пропонує першим відвідувачам додаткові бонуси до високодохідних вкладів (+0,5% до стандартних ставок: гривня – 19,5%, долар США – 9,5%, євро – 8,5%), безкоштовне відкриття та обслуговування поточних рахунків, цікаві кредитні продукти, обмін валют 20 найменувань за вигідними курсами, випуск зручних банківських карток, грошові перекази (MoneyGram, Western Union, Contact).

Режим роботи відділення:
   понеділок-п’ятниця – 9:00-18:00, обідня перерва – 13:00-14:00. 
Контактний телефон:
   (0456) 39-97-10.


ПАТ «Банк Національний кредит» за понад 17 років роботи довів, що якісний сервіс, вигідні тарифи та інновації є головними пріоритетами в діяльності фінансової установи. На сьогодні «Банк Національний кредит» це: розгалужена мережа із 49 відділень, понад 3200 платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит», один із кращих клієнт-банків для всіх найбільш популярних програмних платформ (Windows, Mac OS, Android, Apple iOS). Минулий рік Банк завершив з прибутком у 12,6 млн. грн., збільшив кредитний портфель на 50%, а депозитний – майже на 60%, що дозволило увійти до ТОП-100 банків України за розміром активів (88-е місце за підсумками І кварталу 2013 р.).

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 7 і 5?