Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Розширюємо горизонти: «Банк Національний кредит» підтримав міжнародний турнір із самбо в Горлівці

Роздрукувати

З 08 по 10 листопада 2013 року в м. Горлівка (Донецька область) пройшов XVI Міжнародний турнір із самбо пам'яті Валерія Чуканова. «Банк Національний кредит», який активно підтримує розвиток різноманітних видів спорту в Україні, виступив у ролі спонсора турніру.

Банк Національний кредит підтримав міжнародний турнір із самбо в Горлівці

Традиційно на турнірі були широко представлені команди борців-самбістів практично з усіх регіонів України, а також команди кількох міст Російської Федерації та Республіки Білорусь. Цього року, за словами організаторів турніру, у змаганнях взяли участь понад 300 юних борців (спортсмени 1998-2001 р.н.) різних вагових категорій, включаючи борців міжнародного рівня.

Для невеликого міста Горлівка Міжнародний турнір із самбо пам’яті Валерія Чуканова – це щорічна знаменна подія, що привертає увагу широких кіл громадськості. Біля борцівського килиму можна було побачити не тільки батьків або матерів, чиї сини брали участь у турнірі, а й представників мерії міста, керівників підприємств і горлівських підприємців.

Із кожним роком даний турнір стає все цікавішим та численнішим, розширюється кількість спонсорів. Не міг пропустити настільки значущу подію у м. Горлівка і «Банк Національний кредит». Керівництво Горлівського відділення – Волобуєв Андрій (учасник легкоатлетичних змагань) та Самчук Антон (чемпіон України із самбо, призер чемпіонатів Європи та світу), – виступили з ініціативою надати спонсорську допомогу Федерації самбо у проведенні турніру.

Серед численних підприємств-спонсорів ПАТ «Банк Національний кредит» був найбільш різнопланово і яскравіше всіх представлений на турнірі, підтвердивши тим самим, що є банком, який активно підтримує розвиток спорту та здорового способу життя в Україні. Це – один із стратегічних напрямків розвитку фінансової установи.

Нагадаємо, що у квітні під егідою Банку на високому рівні пройшов «4-й Київський міжнародний марафон», а в серпні – «Kiev Triathlon Cup» (турнір, що став, на думку учасників, кращим стартом із тріатлону на всьому пострадянському просторі). Крім того, «Національний кредит» на регулярній основі займається організацією і підтримкою численних менш масштабних легкоатлетичних змагань.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 5 + 7.