БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Швидке та зручне виконання платежів на користь ПАТ «Банк Руский Стандарт» через термінали «Банк24 Національний кредит»

Роздрукувати

У грудні між ПАТ «Банк Національний кредит» та ПАТ «Банк Руский Стандарт» було укладено прямий договір на проведення платежів з використанням автоматів самообслуговування «Банк24 Національний кредит». Відтепер клієнти термінальної мережі отримали можливість максимально швидко здійснювати погашення кредитів та поповнення карткових рахунків «Банку Руский Стандарт» з мінімальною комісією, переказ коштів на картку «Банк в кармане»без комісії.

У розділі «Банківські операції» терміналів «Банк24 Національний кредит» доступні наступні сервіси, орієнтовані на клієнтів «Банку Руский Стандарт»:

  • поповнення карткових рахунків (комісія – 2%);
  • погашення кредитів (комісія – 2%);
  • поповнення  картки «Банк в кармане» (комісія – 0%).

Використання сервісів доступне за номером договору, рахунку або ж картки; максимальний строк зарахування коштів – протягом трьох робочих днів.

Надіславши кошти на картку «Банк в кармане» через платіжний термінал, без жодних комісій можна поповнити картковий рахунок або ж погасити кредит засобами Інтернет клієнт-банку.

Крім того, користувачі терміналів «Банк24 Національний кредит» одержали можливість здійснювати попереднє замовлення кредитів та карток «Банку Руский Стандарт» – необхідно лише вказати прізвище та контактний номер телефону. За виконання вказаних операцій комісія також не стягується.

Наприкінці грудня у терміналах «Банк24 Національний кредит» було додано наступні сервіси: зарахування коштів на користь Інтернет провайдерів «Велкомнет» (Єнакієве) та «Net.cn.ua» (Чернігів), телерадіокомпанії «Перспектива» (Єнакієве), таксі «MAFIA» (Київ).


На сьогоднішній день термінальна мережа «Банк24 Національний кредит» нараховує понад 2100 автоматів самообслуговування, які дозволяють проводити платежі на користь більш як 390 операторів (банківські операції, квитки, Інтернет і телебачення, мобільний зв’язок, електронні гроші, комунальні платежі, ігри, програми, благодійність…).

Назад