Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Скасовано комісію за прийом виручки через ПТКС у відділеннях Банку

Роздрукувати

 

Із 24 жовтня у терміналах «Банк24 Національний кредит», розташованих на території відділень Банку, встановлено комісію на рівні 0% за прийом готівкової виручки із подальшим зарахуванням на поточний рахунок юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Скасовано комісію за прийом виручки через ПТКС у відділеннях БанкуНагадаємо, що даний сервіс було запропоновано в ПТКС «Банку Національний кредит» у травні 2013 р. Відтоді можливістю зручного зарахування готівки на поточний рахунок з використанням автоматів самообслуговування регулярно користуються клієнти, які цінують свій час.

Для внесення коштів на поточний рахунок юридичним особам та фізичним особам – підприємцям не потрібно витрачати час у чергах до банківських кас. Достатньо, завітавши до відділення, скористатися терміналом ПАТ «Банк Національний кредит». Операція здачі виручки займає всього кілька хвилин. Прийом готівки для подальшого зарахування на поточний рахунок в Банку відбувається наступним чином: клієнт вводить свої П.І.Б. та номер поточного рахунку. Зарахування коштів здійснюється день у день, якщо внесення готівки виконується в робочий день до 17:00, або ж на наступний – у випадку використання терміналу за інших обставин.

Якщо відвідування відділення «Банку Національний кредит» неможливе, внесення готівкової виручки на поточний рахунок можна здійснити у будь-якому із понад 3400 платіжних терміналів Банку. В даному випадку комісія за використання сервісу нараховуватиметься згідно діючих тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Важливо відзначити, що у мережі відділень «Банку Національний кредит» (на сьогоднішній день нараховує понад 50 представництв у всіх областях України) розпочато процес облаштування зон самообслуговування. Нові клієнтські куточки працюватимуть у режимі 24/7 та дозволятимуть користуватися розміщеними там терміналами незалежно від режиму роботи відділень.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 8 й 7.