БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Соціальна відео-інфографіка від МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього»

Роздрукувати

 

МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» підготував відеоролик з інфографікою, яка наочно демонструє ситуацію, пов’язану із захворюваннями на рак серед дітей в Україні. В рамках проекту «Діти проти Раку» Центр активно закуповує медикаменти для потребуючих дітей, які страждають від онкологічних захворювань і проходять лікування в державних клініках України. Активну участь в процесі збору коштів приймає ПАТ «Банк Національний кредит».

У рамках проекту «Діти проти Раку» з початку 2012 року допомогу отримали понад 10 дітей. Завдяки партнерській програмі з «Банком Національний кредит», будь-хто бажаючий може скористатися платіжним терміналом «Банк24 Національний кредит» і зробити внесок для закупівлі медикаментів онкохворим дітям. Також, з липня 2012 року всі відділення «Банку Національний кредит» приймають платежі на рахунок проекту «Діти проти Раку» в касах Банку.


Раніше між МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та ПАТ «Банк Національний кредит» було підписано меморандум про співпрацю. 

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 5 і 5?