Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Споживчі кредити від ПАТ «Банк Національний кредит»

Роздрукувати

На початку жовтня у відділеннях Банку розпочато видачу кредитів на споживчі цілі – від 500 до 30000 грн. строком до 2 років. Фіксована ставка по кредитам становить від 15%, вік позичальника – 22-65 років, вид графіку погашення – ануїтет (рівні щомісячні платежі).

Клієнтам «Банку Національний кредит» на вибір пропонуються споживчі кредити двох видів:

Кредит «Для всіх і зараз» стане в нагоді тим, кому потрібна відносно невелика сума (наприклад, на придбання нового смартфону чи комп’ютерної техніки) на максимально вигідних умовах. У даному випадку на строк 1 рік без довідки про доходи можна отримати від 500 до 5000 грн. За користування таким кредитом клієнт сплачує 15% річних та щомісячну комісію у розмірі 2,5% від суми кредиту.

Кредит «Більше грошей на життя» передбачений для клієнтів, що відчувають потребу в серйозніших сумах (від 5001 до 30000 грн.) на триваліший термін (до 2 років): наприклад, для здійснення омріяної закордонної подорожі чи довгоочікуваного ремонту, оплати навчання, купівлі якісної побутової техніки. За таких умов необхідно надати довідку про доходи. За користування таким кредитом клієнт сплачує 20% річних та щомісячну комісію у розмірі 2% від суми кредиту.

За умови надання необхідних документів, для отримання позики клієнту достатньо завітати до найближчого відділення «Банку Національний кредит» та заповнити коротку форму заявки, надавши свої ідентифікаційні дані. І вже за 3 хвилини клієнт отримає попереднє рішення по кредиту. Після заповнення повної анкети приймається остаточне рішення, і у максимально короткі строки укладається кредитна угода, а кредитні кошти перераховуються на видану Банком «Картку під споживчий кредит» (Maestro Instant) або ж існуючу зарплатну чи соціальну картку.

Погашення кредиту можливе як у касах або терміналах Банку, так і безготівковим переказом з будь-яких банківських рахунків. За бажання, клієнт може частково або повністю погасити кредит достроково без додаткових комісій.


Більш детальну інформацію можна отримати у найближчому відділенні ПАТ «Банк Національний кредит» або ж за телефонами менеджерів (044 500-06-85, 044 500-06-86) чи Call-центру (0 800 602 602).

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 1 й 2.