Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Стала доступною web-версія клієнт-банку «Національного кредиту»

Роздрукувати

 

18 липня за адресою www.bnk24.com.ua для всіх клієнтів «Банку Національний кредит» стала доступною web-версія системи дистанційного управління рахунками «БНК Клієнт-Банк» – сервіс «Інтернет-банкінг».

Відтепер для управління банківськими рахунками не обов’язково встановлювати на ПК чи мобільний пристрій спеціальне програмне забезпечення. Достатньо за допомогою браузера перейти за вищевказаною адресою та виконати вхід, попередньо зареєструвавшись. Реєстрація у системі є простою та безкоштовною, а головне – може бути здійснена без візиту до відділення Банку.

Як повідомив начальник Відділу технології та створення продуктів Станіслав Рапач, використання «Інтернет-банкінгу» дозволяє переглядати власні рахунки, здійснювати переказ коштів з одного рахунку на інший (в національній чи іноземній валюті), поповнювати рахунки мобільних операторів, формувати виписки, здійснювати роботу з платежами і шаблонами платежів, переглядати графічне відображення статистики по рахунках та ін. Крім того, сервіс дозволяє переглядати актуальні курси 19 валют від «Банку Національний кредит» та їх архів, аналізувати графіки коливання курсів за обраний період.

На основі вивчення потреб клієнтів функціонал Інтернет-банкінгу надалі буде розширюватися. Незважаючи на простоту та зручність у використанні, сервіс відзначається високим ступенем захисту.  

Для здійснення платежу через «Інтернет-банкінг» платіжний документ достатньо підписати із використанням ключа ЕЦП та паролю, що використовуються в системі «БНК Клієнт-Банк».

Головними перевагами системи є простота, зручність та можливість зайти з будь-якого ПК / планшета / телефону, без встановлення програми. Крім того,  системою передбачено можливість реєстрації клієнтів без візиту до Банку.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 9 + 3.