Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Стати клієнтом «Національного кредиту» можна без жодного візиту до Банку

Роздрукувати

 

Відтепер стати клієнтом «Банку Національний кредит» та користуватися сучасним Інтернет-банкінгом можна не виходячи з дому. Банк запустив можливість (на даний час – лише для жителів столиці) в режимі онлайн, заповнивши анкету та надіславши заявку, підключитися до всіх сервісів без відвідування відділення.

Для того, щоб стати новим клієнтом «Банку Національний кредит», автоматично отримавши доступ до веб-версії клієнт-банку (КБ), достатньо відвідати сторінку https://bnk24.com.ua/ та виконати реєстрацію.

Увівши персональні дані та обравши найближче відділення, вам відразу ж буде запропоновано згенерувати ключ електронно-цифрового підпису (ЕЦП), який дозволяє виконувати в КБ більш широке коло операцій: крім перегляду власних рахунків та формування виписок, з ключем ЕЦП також можна в онлайн режимі відкривати депозити та здійснювати будь-які платежі.

Після відправки заявки, у максимально стислі строки з вами зв’яжеться кваліфікований спеціаліст для уточнення інформації. Якщо ви проживаєте у Києві, до вас вже найближчим часом (як правило, в межах доби) під’їде банківський кур’єр зі всіма необхідними документами. Новому клієнту «Банку Національний кредит» лишається поставити свій підпис.

Особам, що проживають за межами столиці, у телефонному режимі буде запропоновано відвідати найближче відділення, де у призначений час співробітники Банку відкриють новому клієнту картковий та поточний рахунки, підготують договір комплексного банківського обслуговування та активують ключ ЕЦП. Як результат, єдиний візит до Банку займе мінімум часу.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 2 й 3.