Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Страхові послуги вже у відділеннях «Банку Національний кредит»

Роздрукувати

 

2 серпня у відділеннях «Банку Національний кредит» стали доступними для оформлення страхові поліси від СК «Арсенал Страхування».

У рамках послуги «Bancassurance» (банківське страхування) клієнти ПАТ «Банк Національний кредит» у відділеннях фінансової установи можуть оформити наступні популярні договори страхування від СК «Арсенал Страхування»:

  • обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів («автоцивілка»);
  • страхування автотранспорту (КАСКО);
  • експрес-страхування майна (страхування особистого майна від пошкодження або ж втрати; також – страхування власної відповідальності перед третіми особами за шкоду, що може бути заподіяна їхньому майну);
  • комплексне страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання;
  • страхування від нещасного випадку.

Як повідомив начальник Управління створення та просування продуктів МСБ Борис Шаріпов, вибір страхової компанії для спільного проекту не був випадковим. СК «Арсенал Страхування» входить до ТОП-10 найбільших страхових компаній України (клієнтська база становить понад 1,5 млн. клієнтів), що говорить про надійність компанії, її здатність надати найширший спектр послуг у галузі страхування.

Більш детальну інформацію можна отримати у найближчому відділенні ПАТ «Банк Національний кредит» або ж за телефонами (044) 500 0685, (044) 500 0686.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 7 і 4?