БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Свято в рамках проекту «Діти проти Раку»

Роздрукувати

4 лютого МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та «Банк Національний кредит» в рамках корпоративного системного проекту «Діти проти Раку» провели дитяче свято для маленьких пацієнтів, що проходять лікування у відділенні онкогематології Київської обласної лікарні.

Свято в рамках проекту Діти проти Раку

Дата проведення свята співпала зі Всесвітнім днем боротьби проти раку, що було дуже символічно. Миловар Ольга Денисова вчила дітей робити мило та свічки своїми руками, тоді як аніматор Ганна Шиварова подарувала дітям гарний настрій.

У заході взяли участь 9 дітей різного віку, серед яких дві дівчинки перебували на хіміотерапії, але це не завадило їм приєднатися до свята, навіть не виходячи зі своїх палат.

У захоплюючий процес приготування мила включилися не тільки діти, але й дорослі. Батьки разом із дітьми активно приймали участь у майстер-класах, іграх та конкурсах. Цілих дві години ігрова кімната була наповнена музикою і дитячим сміхом, жартами та відмінним настроєм! На згадку про свято у дітей залишилося зроблене їхніми ж руками запашне мило, свічки з натурального воску та позитивні емоції, а це – головне! Адже позитивні емоції важливі для одужання дітей не менше, ніж якісне лікування!

«Діти проти Раку» – це система екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям. У рамках даного проекту МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та «Банк Національний кредит» систематично надають допомогу дітям по всій території України.

У 2013 році 40 дітей отримають допомогу в рамках проекту «Діти проти Раку»!

Назад