Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Темпи приросту поточних рахунків юридичних осіб з початку року збільшилися вдвічі

Роздрукувати

 

За перші два місяці 2014 року в Банку відкрито 447 поточних рахунків юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Це на 55% більше, ніж за аналогічний період минулого року, коли було відкрито 288 рахунків.

За словами Ігоря Кузнєцова, начальника Управління організації продажів МСБ «Банку Національний кредит», збільшення темпів відкриття нових рахунків юросіб пов’язане, перш за все, з активною позицією Банку на ринку. «Зрозуміло, величезну роль у динаміці приросту кількості рахунків відіграв перегляд у минулому році пакетів РКО для малого та середнього бізнесу, в результаті якого ми змогли запропонувати клієнтам оптимальні за співвідношенням ціна/якість пакети. Але все ж таки, головний фактор успіху – активна позиція «Банку Національний кредит» в питанні залучення нових клієнтів-юросіб», – пояснив він.

Всього в 2013 році в ПАТ «Банк Національний кредит» приріст поточних рахунків юридичних осіб склав 2 540 шт. У Банку очікують, що в нинішньому році зможуть як мінімум подвоїти показники на кінець минулого року.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 7 й 5.