Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Термінали «Банк24 Національний кредит» підключили до лотереї

Роздрукувати

Термінали Банк24 Національний кредит підключили до лотереїУ рамках підписаного між ПАТ «Банк Національний кредит» та «Українською Національною Лотереєю» договору, термінали самообслуговування Банку у травні почали приймати ставки від клієнтів для участі в ряді лотерей підприємства.

Зокрема, користувачі термінальної мережі Банку, що складається з більш ніж 4700 ПТКС, отримали можливість робити ставки в лотереях «Супер Лото», «Кено» та «Лото Максима», а також перевіряти свої комбінації на виграш за всіма розіграшами, що відбулися. Послуга надається по всій території України без комісії. Реєстрація квитків проводиться з 8:00 (неділя – 9:30) до 20:00. Де і як отримати виграш, клієнти можуть дізнатися за телефоном гарячої лінії УНЛ: (044) 205-00-02.

термінали Банк24 Національний кредит«Якщо відійти від складних формулювань, то це звичайна купівля лотерейного квитка з можливістю швидко і зручно зробити ставку. Досить зайти у відповідне меню, відзначити прямо на екрані комбінацію чисел або кілька комбінацій одночасно, і внести гроші за участь у розіграші. Комісія з таких платежів не стягується», – повідомив директор Департаменту організації термінального бізнесу «Банку Національний кредит» Дмитро ГРИША.

Примітно, що сам термінал виконує лише функції введення/виведення інформації та прийому платежів, але ніяк не бере участь у процесі розіграшу. «Сервіс максимально прив’язаний до програмного забезпечення УНЛ. Завдання терміналу – взяти у користувача інформацію про ставку, прийняти платіж і передати їх УНЛ. Клієнт при цьому отримує чек, який є повноцінним платіжним документом і може використовуватися для отримання виграшу», – пояснив Дмитро Гриша.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 4 і 4?