БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Термінальна мережа «Банк 24 Національний кредит» продовжує зростання

Роздрукувати

 

З початку року «Банку Національний кредит» вдалося відчутно розширити мережу платіжних терміналів: за 9 місяців зростання кількості ПТКС (програмно-технічний комплекс самообслуговування) перевищило 30%. На сьогоднішній день банківська мережа терміналів нараховує понад 1750 автоматів у 20 областях України. Найбільше терміналів Банку розміщено в містах Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Харків.

«Значного зростання термінальної мережі вдалося досягти за рахунок наполегливої праці в напрямку пошуку перспективних майданчиків для розміщення автоматів самообслуговування. Так, наприкінці липня було укладено договір про встановлення на ексклюзивних умовах терміналів «Банк 24 Національний кредит» у супермаркетах розгалуженої мережі «ЕКО МАРКЕТ» – повідомив директор Департаменту організації термінального бізнесу ПАТ «Банк Національний кредит» Дмитро Гриша. «Активне збільшення кількості банківських терміналів було б неможливим за відсутності безперервного вдосконалення процесінгу Банку. Адже наявність власного процесінгу дозволяє швидко реагувати на потреби ринку, постійно вдосконалюючи якість надання послуг та збільшуючи кількість доступних сервісів» – додав фахівець.

До послуг користувачів автоматів самообслуговування надається можливість оплати найрізноманітніших послуг більш як 390 операторів. Це і оплата послуг мобільного зв’язку, Інтернету та телебачення, і можливість сплати комунальних послуг у Києві, Дніпропетровську, Одесі, Макіївці. Також доступними є найбільш затребувані банківські операції: поповнення карткових рахунків кількох банків та погашення кредитів. Стануть в нагоді термінали також і шанувальникам он-лайн ігор. Серед останніх нововведень – можливість попереднього замовлення вкладів та платіжних карток ПАТ «Банк Національний кредит» з використанням терміналів «Банк 24 Національний кредит».

Термінали «Банк 24 Національний кредит» встановлені у найзручніших місцях провідних торгових мереж України. Якщо ж Вам досі не доводилося використовувати ПТКС Банку, знайдіть найближчий термінал на карті та особисто переконайтеся в зручності та надійності проведення миттєвих оплат.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 8 + 6.