Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Термінальні мережі допоможуть українській армії

Роздрукувати

«Банк Національний кредит» і «Центр соціальних проектів майбутнього» запустили благодійний проект для допомоги українській армії.

Термінальні мережі допоможуть українській армії, Банк Національний кредитЗ 21 березня 2014 року термінали «Банк24 Національний кредит» почали приймати добровільні пожертвування, які будуть спрямовані на адресну допомогу прикордонним військовим частинам Української армії. Зібрані кошти будуть акумулюватися на спеціальному рахунку Фонду «Центр Соціальних проектів майбутнього» та будуть витрачені на конкретні потреби військових частин Української армії.

«Ми вже більше п’яти років реалізуємо соціальні проекти в Україні. Проект допомоги онкохворим дітям – «Діти проти Раку», – добре знайомий українцям з усіх регіонів. У нинішній ситуації, коли над Україною нависла загроза, ми не могли залишитися осторонь і разом з нашим партнером і другом – «Банком Національний кредит», – реалізували проект по збору коштів для допомоги збройним силам України. Як і в багатьох наших інших проектах, щоб уникнути нецільового використання, зібрані кошти не будуть передаватися частинам або іншим організаціям, а будуть витрачатися на закупівлю необхідних військовим товарів. Паливо, медикаменти, продукти першої необхідності та харчування – все, що може знадобитися української армії, за винятком, звичайно, зброї та боєприпасів, буде закуповуватися і доставлятися безпосередньо у військові частини», – розповів ХАДЖИОГЛОВ Вадим, голова Правління фонду «Центр соціальних проектів майбутнього».

За його словами, вже налагоджено зв’язок з частинами з південних і східних областей, які приймають участь в обороні українського кордону. І робота щодо формування переліку військових частин триває. Також налагоджена комунікація з Управлінням забезпечення тилу Міністерства оборони України.

«Ідея запуску благодійних програм на наших терміналах виникла у нас близько трьох років тому. Ми більше півроку відбирали різні благодійні фонди для підписання стратегічної меморандуму про співпрацю. Ключовою нашою умовою була повна прозорість витрачання зібраних у терміналах і відділеннях Банку коштів. Цій та іншим нашим вимогам повною мірою відповідає «Центр соціальних проектів майбутнього». Цільове використання коштів за цим проектом, так само як і по всіх інших, ретельно нами контролюється», – заявив Дмитро ГРИША, директор Департаменту організації термінального бізнесу «Банку Національний кредит».

Оскільки проект підтримки Української армії має винятковий характер, повідомляти громадськість про використання коштів організації будуть у міру їх витрачання. Також на щомісячній основі буде формуватися і публікуватися детальна аналітика за результатами роботи проекту. Новини про передані товари, суми і обсяги допомоги будуть доступні на сторінках сайту «Банку Національний Кредит» та фонду «Центр соціальних проектів майбутнього».

Благодійні внески на користь української армії можна внести в будь-якому з 4500 терміналів «Банк24 Національний кредит» по всій Україні. Кнопка «Оборона України» розміщена на головних екранах усіх терміналів. Мінімальна сума внеску – 1 гривня, максимальна – не обмежена. Допускається також можливість направлення на благодійний внесок здачі від оплати користувачем основних послуг.


Довідка:

ПАТ «Банк Національний кредит» зареєстрований Національним банком України 31.01.1996 р. за №255 (Ліцензія НБУ №103 від 02.11.2011 р.). На поточний момент ПАТ «Банк Національний кредит» представляє собою універсальний банк всеукраїнського масштабу. Банк представлений мережею з 54 відділень, розміщених у всіх регіонах країни, і 4500 терміналів самообслуговування. Головний офіс Банку розташований у Києві. Основний акціонер банку – Андрій Оністрат.

МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього»: некомерційна організація, код неприбутковості – 0005, зареєстрована в 2011 році у м. Київ. На сьогоднішній момент Фонд реалізує 9 спеціальних програм, серед яких підтримка державних медичних установ, медикаментозна допомога онкохворим дітям, закупівля товарів першої необхідності для інтернатних установ. У 2013 році «Центр соціальних проектів майбутнього» став підписантом Глобального договору ООН.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 1 і 3?