Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Тимчасові особливі умови зняття валюти з поточних та депозитних рахунків

Роздрукувати

 

Повідомляємо, що згідно з Постановою НБУ №104 від 28.02.2014 р. у період до 28-го березня з метою забезпечення рівноваги на валютному ринку вводиться ряд тимчасових обмежень в частині обслуговування поточних та депозитних рахунків в іноземній валюті.

Зокрема, при достроковому розірванні договору банківського вкладу в іноземній валюті клієнт має можливість отримати кошти наступними способами:

  1. Якщо клієнт бажає отримати готівкою одночасно всю суму вкладу – це можливо лише у національній валюті. Після дострокового розірвання депозиту валюта продається на міжбанківському валютному ринку України. Еквівалент проданої валюти у гривні зараховується на поточний рахунок клієнта, яким він може скористатись у будь-який час без жодних обмежень.
  2. Якщо ж клієнт бажає отримати суму вкладу в іноземній валюті, після дострокового розірвання депозитного договору кошти перераховуються на поточний рахунок з подальшою видачею готівкової іноземної валюти в межах до 15 000 гривень на добу на одного клієнта в еквіваленті за офіційним курсом НБУ.

При зверненні клієнта щодо отримання вкладу, що закінчився або отримання готівки в іноземній валюті з поточного рахунку, вкладного рахунку до запитання або рахунку, операції за яким можуть здійснюватись із використанням спеціальних платіжних засобів (платіжних карток): 

  1. Якщо клієнт бажає отримати всю суму вкладу у національній валюті – конвертація здійснюється за попередньою заявою клієнта через міжбанківський валютний ринок України.
  2. Отримання коштів з поточного рахунку може здійснюватись у готівковій іноземній валюті в сумі в межах до 15 000 гривень на добу на одного клієнта в еквіваленті за офіційним курсом НБУ.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 2 і 9?