Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Турбота про безпеку: у «Банку Національний кредит» стартувала акція для держателів карток Gold із магнітною стрічкою

Роздрукувати

У ПАТ «Банк Національний кредит» стартувала 6-місячна акція по заміні карток Gold із магнітною стрічкою на більш захищені – з чіпом. У вказаний період вартість заміни картки для фізичних осіб становить лише 99 грн.

Турбота про безпеку: у «Банку Національний кредит» стартувала акція для держателів карток Gold із магнітною стрічкоюЗгідно зі стандартними умовами вартість оформлення додаткової або ж нової картки Gold із чіпом у різних тарифних пакетах Банку становить від 300 грн. Тому акційна пропозиція виглядає достатньо привабливою, особливо за умови відкриття кількох додаткових карток для себе та рідних.

Банківська картка Gold із вбудованим чіпом (мікропроцесором) характеризується рядом переваг у порівнянні із картками з магнітною стрічкою. Насамперед – це безпека: персональні дані, що зберігаються на чіпі, надійно захищені засобами криптографічного шифрування. Це дозволяє говорити про неможливість підробки такої картки зловмисниками. Крім того, картка із вбудованим чіпом позбавлена таких недоліків карткових продуктів із магнітною стрічкою, як негативний вплив на неї магнітних полів, вологи та подряпин.

Що важливо, держателям «чіпових» карток не потрібно турбуватися з приводу наявності у торговельно-сервісних точках пристроїв для зчитування інформації з чіпу – їхня картка також обладнана і магнітною стрічкою.

Картка  MasterCard Gold із чіпом від «Банку Національний кредит» не лише підкреслює високий статус держателя, але й характеризується наступними перевагами: додатковий захист розрахунків у мережі Інтернет технологією 3D-Secure, Cash-Back за виконаними розрахунками (0,3%), можливість нанесення фото.

Період проведення акції: 18.11.2013 р. – 18.05.2014 р.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 4 + 2.