Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

У Харкові відбувся наймасовіший в історії України забіг

Роздрукувати

 

12 квітня завершився МТС Харківський Міжнародний Марафон, одним із організаторів якого став ПАТ «Банк Національний кредит» (головний партнер заходу). Всього на марафон зареєструвалося 10 006 учасників, а в забігу на 3 км взяли участь близько 5 000 спортсменів, що дозволило представникам Книги рекордів України офіційно зафіксувати найбільш масовий забіг за роки незалежності.

У Харкові відбувся наймасовіший в історії України забіг, Банк Національний кредит

У рамках спортивного свята відбулися старти на декілька дистанцій: марафон (42 км 195 м), півмарафон (21 км), 10 км, 3 км та 1 км. Крім українців, у забігах взяли участь представники ще 16 держав: Білорусі, Великобританії, Ефіопії, Ємену, Замбії, Ізраїлю, Йорданії, Кенії, Китаю, Марокко, Нігерії, Німеччини, Перу, Польщі, Росії, США. Варто відзначити, що марафон став масовим не лише за кількістю учасників, але й за віком – за нагороди змагалися спортсмени віком від 3 місяців до 82 років.

У Харкові відбувся наймасовіший в історії України забіг, Банк Національний кредит

Переможцями головного старту дня, забігу на марафонську дистанцію, стали киянин Ігор Русс серед чоловіків та одеситка Валентина Полтавська серед жінок, які, незважаючи на непрості погодні умови, змогли продемонструвати високі результати – відповідно 2:18:17 та 2:53:44.

По завершенню змагань учасники відзначили високий рівень організації Харківського Міжнародного Марафону та якість траси, маршрут якої було прокладено центральними вулицями міста.

У Харкові відбувся наймасовіший в історії України забіг, Банк Національний кредитПАТ «Банк Національний кредит» одним із пріоритетних напрямів своєї соціальної діяльності обрав пропагування здорового образу життя в Україні. Так, протягом 2013 р. Банк надав спонсорську підтримку у проведенні як декількох крупних спортивних змагань міжнародного рівня (Міжнародний Київський марафон, Kiev Triathlon Cup), так і цілого ряду регіональних легкоатлетичних заходів. У поточному році, вже незабаром, за безпосередньої участі Банку в якості організатора відбудуться значні змагання з тріатлону – Kharkiv Man (10 травня) та Kyiv ETU Triathlon European Cup (28 червня). 

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 3 і 8?