Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Відкрилося шосте відділення «Банку Національний кредит» у Києві

Роздрукувати

 

28 січня у Солом’янському районі (вул. М. Кривоноса, 15) розпочало роботу ще одне, вже шосте, столичне представництво ПАТ «Банк Національний кредит». Відділення пропонує повний спектр банківських продуктів та послуг як для юридичних, так і для фізичних осіб.

Солом'янське відділення Банку Національний кредит

Традиційно протягом перших трьох місяців клієнтам нового відділення надається можливість обрати свій високоприбутковий депозит із підвищеною процентною ставкою (+0,5% до базових ставок по депозитам у гривнях, доларах США, євро). Також пропонується безкоштовне відкриття та обслуговування поточного рахунку. Крім того, на відвідувачів очікують споживчі кредити та кредитні картки з прозорими умовами, обмін валют 19 найменувань, грошові перекази (Western Union, MoneyGram, Contact), факторингові операції, банківські гарантії та багато іншого.

З відкриттям Солом’янського відділення у Києві на вул. М. Кривоноса, 15 (поруч із Севастопольською площею) регіональна мережа «Національного кредиту» зросла до 54-х банківських представництв, розташованих у кожній з областей України.

Розширення мережі відділень Банку продовжиться й надалі. Проте паралельно з відкриттям нових точок, фінустанова приділяє значну увагу й онлайн обслуговуванню клієнтів. Так, «Банк Національний кредит», на відміну від багатьох інших банків в Україні, готовий запропонувати систему дистанційного обслуговування рахунків для всіх можливих пристроїв: зручні та безпечні версії клієнт-банку для Windows, Mac OS, Android, Apple iOS, а також web-версія КБ.

Важливо відзначити, що стрімко зростаючий «Банк Національний кредит» не лише постійно розширює продуктову лінійку та невпинно працює над підвищенням якості обслуговування клієнтів, але й приділяє увагу соціальним проектам: це і підтримка ряду спортивних заходів (у тому числі – 4-й Київський Міжнародний марафон та Kiev Triathlon Cup), і допомога онкохворим дітям в рамках програми «Діти проти раку».

Завітайте до нового відділення та особисто переконайтеся в тому, що «Банк Національний кредит» дійсно відповідає своєму девізу – БАНК ПРИЄМНИХ ЕМОЦІЙ:

  • м. Київ; вул. М. Кривоноса, 15; тел.: (044) 500-08-19, (044) 500-08-20, (044) 500-08-21.


    Назад

    Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

    Що є сумою 7 і 5?