БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Відкрито відділення «Банку Національний кредит» у Полтаві

Роздрукувати

Наприкінці червня свої двері для відвідувачів гостинно відкрило 47-е відділення Банку у м. Полтава (вул. Гоголя, 20). Відтепер до послуг жителів Полтавщини три представництва «Банку Національний кредит» – в обласному центрі, Лубнах та Кременчуку.

Відкрито відділення Банку Національний кредит у Полтаві

Традиційно на честь відкриття нового відділення на клієнтів чекають приємні несподіванки: протягом перших трьох місяців роботи Полтавського відділення Банк пропонує вклади з підвищеною процентною ставкою (+0,5%), безкоштовне відкриття та обслуговування поточних рахунків. В нагоді жителям Полтави стануть також можливість обміну валют 19 найменувань на вигідних умовах, грошові перекази (MoneyGram, Western Union, Contact), оформлення зручних і надійних банківських карток. Незмінними для представництв «Банку Національний кредит» у всіх регіонах України залишаються високі якість обслуговування та швидкість прийняття рішень.

Зручне розташування, висококваліфіковані співробітники, а також комфортність відділення для клієнтів (простора зала обслуговування, наявність двох касових вузлів, обладнаних сучасним обладнанням), дозволяють надіятись на те, що відділення «Національного кредиту» стане улюбленим банківським закладом міста для багатьох полтавчан.

Відкриття Полтавського відділення стало третім розширенням регіональної мережі Банку в поточному році. До кінця року, як запевнила директор Департаменту координації діяльності регіональних представництв Рогова Н.Г., буде відкрито ще понад 10 відділень: у Севастополі, Черкасах, Білій Церкві, Кіровограді, Краматорську, Макіївці…

  • Режим роботи відділення:
    понеділок-п’ятниця – 9:00-18:00, обідня перерва – 13:00-14:00.
  • Контактний телефон:
    (053) 262-53-70, (053) 262-53-71.

ПАТ «Банк Національний кредит» за понад 17 років роботи довів, що якісний сервіс, вигідні тарифи та інновації є головними пріоритетами в діяльності фінансової установи. На сьогодні «Банк Національний кредит» це: розгалужена мережа із 47 відділень, понад 3000 платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит», один із кращих клієнт-банків для всіх найбільш популярних програмних платформ (Windows, Mac OS, Android, Apple iOS). Минулий рік Банк завершив з прибутком у 12,6 млн. грн., збільшив кредитний портфель на 50%, а депозитний – майже на 60%, що дозволило увійти до ТОП-100 банків України за розміром активів (88-е місце за підсумками І кварталу 2013 р.).

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, додайте 5 й 1.