Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Відправлена перша партія матеріальної допомоги Збройним силам України

Роздрукувати

 

Оборона УкраїниЯк повідомлялося раніше, 21-го березня стартував спільний благодійний проект «Банку Національний кредит» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» по збору коштів для української армії через термінали «Банк24 Національний кредит». І ось, з плином першого тижня реалізації проекту, в одну з військових частин Одеси доставлена, можливо, не дуже велика, але така необхідна допомога.

Як повідомили в МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього», після старту проекту в офіс Фонду надійшли запити від військових частин, які знаходяться в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Чернігівській областях, а також від Управління забезпечення тилу збройних сил України.

29-го березня було відправлено перший пакет допомоги. Зокрема, на суму 9147 грн. необхідних товарів отримала військова частина А3189 (м. Одеса).

Відправлена перша партія матеріальної допомоги Збройним силам УкраїниСписок переданих товарів:

набір спеціальних інструментів на 96 одиниць – 1 шт.; металеві каністри для палива (20 л) – 5 шт.; світлодіодні прожектори Brille LED 204 – 5 шт.; бінокль із 10 кратним наближенням – 1 шт.; лампи L 18W – 150 шт.; лампи 100W E27 Osram – 300 шт.; лампа 75W E27 Osram – 200 шт.; ліхтарі зі вбудованим акумулятором GD-810 – 5 шт.; портативна радіостанція (радіус дії  – до 3 км) Motorolla – 4 шт. Всього 670 одиниць. Всі зазначені товари були закуплені згідно заявки, отриманої від військової частини.

Нагадуємо, благодійні внески на користь української армії можна внести в будь-якому з 4700 терміналів «Банк24 Національний кредит» по всій Україні. Кнопка «Оборона України» розміщена на головних екранах усіх терміналів. Мінімальна сума внеску – 1 гривня, максимальна – не обмежена. Допускається можливість направлення на благодійний внесок здачі від оплати користувачем основних послуг.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 2 і 4?