Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Відправлено чергову партію матеріальної допомоги Збройним силам України

Роздрукувати

 

Спільний проект ПАТ «Банк Національний кредит» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» по збору коштів для української армії в платіжних терміналах триває. Сьогодні, 11 квітня, буде відправлена чергова партія матеріальної допомоги: 45 спеціальних спальних комплектів (двошарові каремати та термостійкі спальні мішки) для потреб солдатів із військової частини А0224 (м. Миколаїв) на суму 16 200 грн. Вантаж буде доставлений у військову частину не пізніше понеділка.

Допомога військовим, Банк Національний кредитЯк повідомили у благодійному фонді, до них звернулося командування високомобільних десантних військ Збройних сил України з проханням про допомогу в придбанні спальних комплектів для солдатів підрозділів спеціального призначення. Загальна кількість необхідних спальних наборів, відповідно до наданого списку, складає 4338 шт. Сьогодні відправляється перша партія спальних наборів, а протягом наступних 2-х тижнів буде сформована і відправлена друга партія.

Також на цьому тижні були оплачені офіцерські плащ-накидки в кількості 50 шт. на суму 14 500 грн., попередньо замовлені ватяні рушники в кількості 1000 шт. на суму 10600 грн. для Управління забезпечення тилу Збройних сил України (м. Київ) та рації у кількості 120 шт. на суму 47 700 грн. для потреб військових частин у Чернігові, Миколаєві та Одесі.

Специфікація, характеристики, а також орієнтовні ціни всіх товарів погоджуються з представниками військових частин і Управління забезпечення тилу ЗСУ.

На сьогоднішній день до проекту «Оборона України», який стартував 21.03.14 р., також приєдналися радіостанції Super Radio, Europe Plus та компанія «24NonStop». Проект набирає популярності завдяки спільним зусиллям МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та ПАТ «Банк Національний кредит».

Нагадуємо, благодійні внески на користь української армії можна внести в будь-якому з 4700 терміналів «Банк24 Національний кредит» по всій Україні. Кнопка «Оборона України» розміщена на головних екранах усіх терміналів. Мінімальна сума внеску – 1 гривня, максимальна – не обмежена. Допускається можливість направлення на благодійний внесок здачі від оплати користувачем основних послуг.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 7 + 4.