Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Вклад на 7 днів із автоматичною пролонгацією у національній валюті та доларах США

Роздрукувати

 

25-го лютого «Банк Національний кредит» запропонував фізичним особам вклад «Стандартний» на 7 днів із автоматичною пролонгацією. Процентну ставку встановлено на рівні 20% річних у національній валюті та 8% у доларах США.

Переваги нового вкладу – підвищена процентна ставка та короткий термін розміщення з автоматичною пролонгацією (не більше 3-х разів). При пролонгації ставка встановлюється на рівні, що діє на дату пролонгації по аналогічному 7-денному вкладу. Мінімальна сума вкладу становить 100 грн. або ж 10 доларів США; виплата нарахованих процентів здійснюється щомісяця. 

Розмістити депозит можна у відділенні «Банку Національний кредит», за допомогою системи дистанційного керування рахунками «БНК Клієнт-Банк» або ж скориставшись можливістю онлайн відкриття вкладу на сайті https://bnk24.com.ua/. Також нагадаємо, що у мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» реалізовано сервіс попереднього замовлення вкладів Банку.


За більш детальною інформацією звертайтеся до відділень ПАТ «Банк Національний кредит», за телефонами (044) 500-06-85 та (044) 500-06-86 або ж – 0 800 602 602 (цілодобовий Call-центр Банку). 

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Що є сумою 4 і 2?